KARSAN

e-ATA 12

Futuristické, ostré a dynamické… Tieto charakteristiky predstavujú tri piliere návrhu e-ATA. Charakteristický predný dizajn a nápadné svetlomety dokonale ladia s textúrou mesta.

Celková délka (m)​

12

Maximální dojezd (km)​

450

Maximální kapacita cestujících

+/- 89

100 %

elektrické

Od návrhu až po výrobu je e-ATA vytvořený jako plně elektrický autobus. Futuristické linie formují dokonalého partnera v provozu a zabezpečují nízkou spotřebu energie. Prostornost pro cestující, technologické vybavení a flexibilní možnosti nabíjení. To je e-ATA.

FLEXIBILITA

e-ATA je přizpůsobený potřebám mobility měst budoucnosti a zohledňuje světové zdroje. Nabíjení je možné pomocí zásuvného modulu nebo sběrače proudu kompatibilní se 7 alternatívními bateriemi. e-ATA se dokáže plně nabít již za několik málo hodin díky jednosměrnému nabíjení až do 150 kW.

VYSOKÝ

výkon

e-ATA nabízí mnohem silnější výkon než mají vozidla s dieselovým motorem. Odolává náročným podmínkám na jakýchkoliv cestách. e-ATA poskytuje výkon 250 kW a kroutící moment 22 000 Nm při délce 10 a 12 metrů a výkon 500 kW při délce 18 metrů. 

INTELIGENTNÍ

pohonný systém

e-Ata slibuje maximální pohodlí díky tichým elektrickým nábojovým motorům a nezávislé přední nápravě, které zabezpečí cestujícím i řidiči příjemnou cestu.

DLOUHÝ

DOJEZD

Díky extrémně nízké spotřebě má e-ATA dojezd až 450 km i v těch nejdrsnějších podmínkách. e-ATA je možné si přizpůsobit svým potřebám pomocí několika alternativních baterii. 

Digitální ukazatel trasy

Vykurované bočné sklá (šofér & pravé predné okno)

Lepší výhľad v chladnom počasí vďaka vykurovaným bočným sklám